VIDEO +18/ Nxjerr të pasmet dhe kërkon që ta qëllojnë…

VIDEO +18/ Nxjerr të pasmet dhe kërkon që ta qëllojnë…

431
0

Një femër e ka publikuar një video në ‘YouTube’, ku ajo zhvishet dhe u kërkon mikeshave të saj ta godasin me shuplakë në të pasme. Nga shumë persona, kjo video u cilësua si çmenduri dhe një gjë aspak e hijshme…