Tradhtoi gruan me vjehrrën, arsyeja që dha burri do t’ju habisë

Tradhtoi gruan me vjehrrën, arsyeja që dha burri do t’ju habisë

582
0

Një burrë 35-vjeçar është kapur ‘mat’ nga e dashura e tij me vjehrrën në Hawai. Sipas the Mirror Andrea Melczewski, 34-vjeçe, dhe Sharon Melczewski, 57-vjeçare, janë nenë e bijë dhe ngatërrohen gjithmonë për motra binjake. Burri 35-vjeçar që u kap ‘mat’ justifikoi veten duke thenë se ngatërroi të dashuren e tij me vjehrrën. Gjithsesi 34-vjeçarja ka kërkuar divorc duke mos e besuar të dashurin.

54729650_320824205177698_5166919225582813184_n.png

Mendoni se ishte vërtet një ngatërresë?