Tags Posts tagged with "shqiptaret"

Tag: shqiptaret

Shqiptarët , më dembelët e Europës, 80% nuk bëjnë asnjë aktivitet...

Për të vlerësuar nivelin e ushtrimeve aerobike gjatë një jave të zakonshme, të anketuarit shqiptarë u pyetën: Në një javë normale, a bëni aktivitete...

Ish-deputetët e PD, në prokurorinë e Tiranës. Alibeaj: Dy duar për...

Paraditen e sotme, ne oren 09.30 ishin thirrur ne Prokurorine e Tiranes, 6 ish-deputetet e PD qe akuzohen per hyrje me dhune ne komisariat...

Shqiptarët, populli me më pak makina në Europë

Me gati gjysmën e popullsisë që jeton në fshat, shqiptarët renditen si populli i fundit në Europë për sa i përket numrit të veturave...

Shqiptarët, të parët në Europë për orë pune, të fundit për...

Më 44 orë pune në javë, sipas një vrojtimi të INSTAT, Shqipëria renditet ndër vendet me më shumë orë pune në botë dhe Europë....