Tags Posts tagged with "shendeti"

Tag: shendeti

Shëndeti, dashuria e puna, ky është parashikimi i horoskopit për sot

Dashi Nëse po kërkoni t’i shtoni ditës më shumë emocion sot, duhet të përfshiheni në aktivitet fizik. Natyrisht, varet nga ju se në çfarë aktiviteti...

Horoskopi: Puna, shëndeti, ndjenjat…Ky është horoskopi për ditën e sotme

Dashi   Pjesa më e madhe e personave të kësaj shenje nuk kanë gjasa të përfshihen sot në ndonjë çështje të madhe. Megjithatë mund të përfshiheni...

Puna, shëndeti, ndjenjat – Çfarë thotë horoskopi ditor

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi   Kjo është një periudhë e cila...

Shtypni këto pika dhe do të zgjidhni problemin me dhembjen e...

Fatmirësisht, mjekësia tradicionale, në të cilën bie edhe metoda e lashtë kineze e akupunkturës, mund të ndihmojë pikërisht te këto probleme kronike. Kur është fjala...

Ky është sekreti për një marrëdhënie të lumtur

Lumturia është diçka që të gjithë përpiqemi për ta arritur, por ku vjen puna për ta gjetur lumturinë në marrëdhënie, është pak sa më...

Thoni lamtumirë syzeve dhe përmirësoni shikimin me këtë recetë të përkryer

Një kirurge e njohur ruse dhe një bashkëpunëtor i saj preferojnë që para secilës seancë mjekësore t’ju ofrojnë pacientëve këtë recetë që përmirëson shikimin. Sipas...