Tags Posts tagged with "reshje shiu në disa zona"

Tag: reshje shiu në disa zona

Reshje shiu në disa zona, mësoni si pritet të jetë moti...

Sipas Institutit të Gjeoshkencave sot (e hënë, dt.07) priten reshje të dobëta në qarqet Berat, Korçë, Vlorë dhe Gjirokastër, ndërsa në qarqet Dibër, Durrës,...

Reshje shiu në disa zona, mësoni si pritet të jetë moti

Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se ditën e sotme priten reshje lokalisht të dobëta në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër dhe Korçë ndërsa në...

Moti : Shtohen vranësirat, reshje shiu në disa zona

Sot 18 qershor 2019, moti do të jetë me  alternime kthjellimesh dhe  vranësira  mesatare deri të dendura të pasuara nga rreshje shiu në mesditë...