Tags Posts tagged with "LUANA VJOLLCA"

Tag: LUANA VJOLLCA

Ritkhimi në Top Channel i kushton Luana Vjollcës 3 mijë euro...

Luana Vjollca dhe Marina ishin dy ndër të ftuarat e radhës në këtë episod të "“Ëndërrtjerrësit”", që moderohet nga Ori Nebiaj dhe vjen cdo...

Luana më në fund vishet dhe ndryshon look (Foto)

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca na njeh me trendin më të ri të modelit të flokëve që ajo ka zgjedhur të bëjë së fundmi. Duket...