Luana më në fund vishet dhe ndryshon look (Foto)

Luana më në fund vishet dhe ndryshon look (Foto)

819
0

1

Prezantuesja e njohur Luana Vjollca na njeh me trendin më të ri të modelit të flokëve që ajo ka zgjedhur të bëjë së fundmi.

Duket se është paksa e vonuar në modelin me gërsheta, por gjithsesi ky model i ngjan bukur prezantueses seksi. Në dy foto të postuara së fundmi nga vetë ajo, Luana ka ndryshuar përveçse look-ut që jemi mësuar ta shikojmë shpesh herë me flokët e lëshuara , edhe veshjen. Luana vjen e veshur me një fustan me lule dhe jo shumë ekspozime të pjesëve të trupit, foto të cilat ajo i poston thuajse çdo ditë.