Tags Posts tagged with "Kriza politike"

Tag: Kriza politike

Kriza politike, ambasadori i BE-së apel palëve: Përfshihuni në dialog!

Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca, ka bërë ditën e sotme sërish thirrje për dialog mes palëve politike. Soreca nënvizoi se mbi 91% e...

Kriza politike, delegacioni i lartë i SHBA takime me liderët në...

Teksa vendi ndodhet në krizë politike, delegacioni i Kongresit Amerikan dhe Këshilli i Atlantikut po zhvillojnë një takim me kryeministrin Edi Rama.   Më herët ata...