Tags Posts tagged with "ja çfarë ndodhi"

Tag: ja çfarë ndodhi

Pamje të patransmetuara: Sherr mes Arjolës, Elgit Dodës dhe Xheisarës, ja...

Gjatë ditës së djeshme, në vend të ‘BBV’, u transmetua Fun Club, ku të ftuar në studio ishin të gjithë ish-banorët për të folur...

Shtyhet sërish seanca për Shullazin, ja çfarë ndodhi

Ka dështuar sërish seanca gjyqësore për Emiliano Shullazin dhe grupin e tij. Mësohet se shkak për shtyrjen e seancës është mosformimi i trupit gjykues. Sipas televizioneve...

Eni Çobani tregon të vërtetën e shoqërimit në komisariat, ja çfarë...

Ditën e sotme qarkulloi vrullshëm në media lajmi se juristja Eni Çobani është shoqëruar në komisariat. Shkak u bë një debat i saji në...