Tags Posts tagged with "Grabitja në Rinas"

Tag: Grabitja në Rinas

Grabitja në Rinas, zbardhen identitetet e 4 të arrestuarve

Zbardhen emrat e 4 personave të arrestuar të dyshuar për grabitjen e miliona eurove në pistën e aeroportit të Rinasit. Të arrestuarit janë F. Beqiraj,...

Grabitja në Rinas, publikohen emrat e të ndaluarve nga policia

  Policia ka ndaluar katër persona, të cilët dyshohet se janë të implikuar në grabitjen e ndodhur më 9 prill në pistën e aeroportit të...

Grabitja në Rinas, arrestohen dy persona të dyshuar (EMRI-FOTO)

Dy persona janë arrestuar nga policia në qytetin e Elbasanit, të cilët dyshohen se janë pjesë e grabitjes së rreth 7 milion eurove në...

Grabitja në Rinas, Zef Brozi: Përgjegjëse qeveria dhe institucionet shtetërore. Të...

Ish-kryetari i Gjykatës së Kasacionit, sot Gjykata e Lartë, Zef Brozi ka komentuar grabitjen e 10 milion eurove në aeroportin e Rinasit. Sipas tij ngjarja...