Tags Posts tagged with "femra"

Tag: femra

Femra, alkool dhe karaoke/ Ushtarët e “Defender 21” e djegin në...

Siç shihet dhe në videon e mëposhtme, ushtarë vendas dhe të huaj, pjesë e stërvitjes “Defender 21”, të cilët ishin vendosur për stërvitjet detare...

Femra, ja i fejuari perfekt për çdo shenjë të horoskopit

  Formula e harmonisë në çift është një mekanizëm… i panjohur! Sipas astrologëve përputhshmëria midis dy njerëzve është një dukuri tejet misterioze të cilës i...

10 Modele flokesh qe cdo femer do e kishte fiksim (Foto)

Ne e dime shume mire qe beteja e perditshme e mengjesit e cdo femre eshte menyra se si do ato do rregullojne floket e...

Këto femra nisin harbimin As rojet nuk u rezistojnë dot (Foto...

Skena të tilla i kemi parë shpesh në Angli por edhe australianet nuk mbeten prapa. 15 mijë njerëz ishin të pranishëm në një garë kuajsh...

Shtetet me femrat më të bukura në botë (Foto)

Nuk është gabim kur thuhet se femrat i përkasin gjinisë më të bukur që ekziston. Në përgjithësi ato janë shumë të mençura, posedojnë vlera...

Kush flet më shumë, femra apo mashkulli ?

Idenë e rrënjosur se femrat e dashurojnë të folurën, ndërsa meshkujt janë më të rezervuar në bisedat mes tyre, është përpjekur që ta analizojë...