Tags Posts tagged with "Dita e kuzhinës ruse"

Tag: Dita e kuzhinës ruse

“Dita e kuzhinës ruse”, Karpushin: Në Shqipëri njerëzit e dinë dhe...

Kompania Neranxi sjell kuzhinen ruse per diplomacine dhe dashamiresit e saj.   Nga Eglantina Alliaj Në një atmosfere te gezueshme sot ne restorantin e mirenjohur ne...

Dita e kuzhinës ruse, ambasadori Karpushin: Rusët e ndiejnë veten të...

Popujt dhe vendet njihen ndërmjet tyre përmes historisë, traditës, kulturave të tyre të ndryshme, por edhe kulinarisë dhe kuzhinës. Për të njohur më shumë...