Sozia e Xhemi Shehut e ka emrin Martin

Sozia e Xhemi Shehut e ka emrin Martin

462
0

xhemi_1474358054-271935-418x450

Xhemi Shehu ka një sozi dhe atë e ka brenda familjes. Ai është djali i saj i madh, Martini i cili është rritur shumë dhe duket shumë bukurosh, njëlloj si nëna e tij. Moderatorja e ëmbël e Portokallisë, ka publikuar një foto mëngjesin e sotëm, ku duket shumë e lumtur krah vogëlushit të saj. Ajo është nënë e dy djemve dhe së shpejti pritet të nisë sezonin e ri në Top Channel.