Shpërthen Vali Corleone! Kjo është arsyeja…! (Foto)

Shpërthen Vali Corleone! Kjo është arsyeja…! (Foto)

1453
0

13873046_1151000728296890_1424462906739066061_n-770x470

Vali Corleone, princi i madh italiano-shqiptar ka shpërthyer pas fyerjeve që u bënë kosovarëve nga gazetarë në Shqipëri.

Pas kalimit të Milot Rashicës dhe Alban Mehës në përfaqësuesen e Kosovës, ishin gazetarët nga Shqipëria që reaguan duke devalvuar në fyerje të shumta për kosovarët.

Këtë nuk ka mundur të durojë shkelqësia e tij, scuza më i madhi në vend, Vali Corleone.

Ai në një reagim “të shkurtër”, por të fuqishëm në Facebook, ku u ka dërguar një porosi këtyre gazetarëve.

Këtu do të gjeni të plotë reagimin e ashpër të Princ Valitino Corleone

👑® 🇽🇰🇦🇱

✅ – Përshëndetje

Posa më Lajmruan se Një Gazetar SHqipëtar, nga Shqipëria, Paska Shkruar, Shum Shum Fjal të Rënda Për Kosovën Republik, dhe Popullin e Saj..

Ka Shkruar Për Kosovarët, Rac e Poshtër, dhe Ajo Tjetra Qka Absolut Nuk Ka Kuptim Aspak Qka Ka Shkruar është, Kosovska Metohio

UN i Them Këti Mikrrobit të Ligë, që Ti Ndoshta Je i Paguar nga Serbia, apo Greqia. Apo Ke Gjak Grek, Je Melez i Përzier Mix, me Gjak Djallzor të n’Dyt.

Për Ma Kjart me Qen në Dioni, Disa Njerëz që Jan Teprica të Tokës, Që Mendoj Kështu Për Kosovën, i Them Kështu:

Dikush Ka Xhelozi Djallzore, Pse Kosova Republik Po Ecë Nëpër Botë, me Hapa Gjigand në të Gjitha Natyrat, dhe Elementet e Globit..

Dikush Nga të Ligët nga Shqipëria, po Thot që Kosovarët Mos Ta Përdorin Flamurin e Shqipëris, Por i Them UN Diqka Këtyre: Kosovarët Flamurin Tënd Nuk Ta Pshurrin Hiq, Por Flamuri Kuq e Zi, është Ai Që është Përdor, te MBRETI SKENDERBEG, te MBRETRESHA TEUTA, te LEK DUKAGJINI, te ADEM JASHARI, te AGIM RAMADANI, Poashtu edhe TE UNË, e të Tjera. Poashtu dhe në Gjith TERITORIN e ILLYRIS, ka Qen Vetëm Ai Flamur.. Kështu që Nuk Përdorin Kosovarët Flamurin Tënd, Por Flamurin e ILLYRIS, dhe Atë SHTETROR T’KOSOVËS, edhe Njëher Po Jav Ceki, Jo Tëndin se ti ke Flamur Grek, Scusa..

Poashtu T’Jav Kujtoj Këtyre Tepricav të ILLRYRIS, se KOSOVA Është në TOP LISTAT E BOTËS 🌎 PËR:

KËNGËTARE, PËR SPORTISTA, PËR AKTOR, Ku Asnjë Shtet i Ballkanit, Nuk Afrohet As në Top 100 e Botës.. UN JAM ME LIQENS MBRETRORE TË ILLYRIS, dhe M’TAKON ME REAGU, dhe Mi Thënë të Vërtetat.. UN I FALEMDEROJ KOSOVARËT’et, QË SHUM MILJONA € Euro, i Lojn Në Bregdetet e Shqipërisë… The Ju Them Mos e Merrni Diqka Serioze Qka Shkruan Një Gazetar Pinki Mikrrob, i Ndytë.

KOSOVA dhe SHQIPËRIA, JAN 2 VLLEZËR apo 2 MOTRA ❤️❤️..

Kështu Që UN ATË GAZETAR E SHPALLI TRADHTAR TË ILLYRIS

  • ••••the KING of ILLYRIA•••••