Shikoni si dukej Aurela Gaçe 23 vite më parë (Foto)

Shikoni si dukej Aurela Gaçe 23 vite më parë (Foto)

454
0

Aurela-Gaçe-933x445

Kengëtarja Aurela Gaçe është shumë e njohur për publikun shqiptar. Këngët dhe interpretimet e saj në festivale qysh në moshë të hershme, kanë bërë që të lënë gjurmë te publiku, të cilët sot Aurelën e etiketojnë si ndër këngëtaret më të mira në Shqipëri.

Ajo e ka filluar shumë e vogël karrierën e saj, madje këngën e parë e ka kënduar kur ishte vetëm katër vjeçe.

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në llogarinë personale në Instagram një fotografi, ku ka shfaqur portretin e saj të sotëm dhe atë të vitit 1993.

Aurela ka ndryshuar mjaft shumë ndër vite, por që gjithnjë i ka mbetur besnike natyralitetit. /Telegrafi/

Sapo u kthyem ne identitet Zoti na beri brune. Na beri Ai na beri, po ne s' rrime rehat. I hodhem leshte ne toke me bjondllek

A photo posted by Aurela Gace aG (@aurelagaceofficial) on