Sa fitoi Shyhrete Behluli gjatë verës,dhe cfarë makine ka? Do të habiteni

Sa fitoi Shyhrete Behluli gjatë verës,dhe cfarë makine ka? Do të habiteni

477
0

Shyhrete Behluli është një nga artistet më të dashura shqiptare,gjithashtu dhe një nga më të suksesshmet. E pyetur në Prive se sa ka fituar gjatë sezonit  veror ,Shyhretja u përgjigj shkurtimisht duke thënë se me paratë merrej i shoqi. Nëse jeni kurioz të dini se cfarë makine nget Shyhretja,do të habiteni nga përgjigja. Këngëtarja Shyhrete Behluli, nuk ka një makinë personale. Ajo përdor makinën që gjen në oborr,cilëndo që ti lënë ,ajo nuk bën naze.