Tags Posts tagged with "Sa fitoi Shyhrete Behluli gjatë verës"

Tag: Sa fitoi Shyhrete Behluli gjatë verës

Sa fitoi Shyhrete Behluli gjatë verës,dhe cfarë makine ka? Do të...

Shyhrete Behluli është një nga artistet më të dashura shqiptare,gjithashtu dhe një nga më të suksesshmet. E pyetur në Prive se sa ka fituar...