Rrëfimi+18/ Tradhtova gruan me një mami 35-vjeçare. Ajo më ‘çmendi’ në…

Rrëfimi+18/ Tradhtova gruan me një mami 35-vjeçare. Ajo më ‘çmendi’ në…

1261
0

screenshot_4

Jam 25 vjeç dhe kam 5 vjet i martuar, por vitet e fundit me gruan time kryenim mardhënie seksuale shumë rrallë. Nuk e di se kush e kishte fajin nga ne të dy, por sa herë që unë kërkoja të bënim seks gruaja më thoshte se, nuk ishte ende gati dhe vazhdimisht ajo më refuzonte.

Kjo situatë më mëziti jashtëzakonisht shumë, nuk isha më vetvetja. Por një ditë të bukur njoha një mami 35-vjeçare, e cila ishte ulur në tavolinën përballë meje, shumë simpatike dhe me një trupë të bukur e me forma.

E di që nuk besoni por krejt rastësisht unë me mamin seksi hymë në muhabet dhe për rreth 2 orë qamë hallet me njëri-tjetrin. Ajo kishte burrin pijanec, kurse unë gruan me “menopauzë”…

Teksa diskutonim dilnim gjithnjë e më shumë në përfundimin se, të dy na kishin lënë partnerët jashtë vemendjes dhe pas dore. Fillova ta pëlqej shumë, pasi ishte e sinqertë dhe kërkonte përkujdesjen e një mashkulli.

Fillova ta pëlqej shumë, pasi u ndjeva i lehtësuar sepse fola me të dhe ajo po më kuptonte si kur ndonjehërë më parë gruaja ime. Ishte shumë e çiltër, e buzëqeshur.

Pasi pimë kafe shkuam të dy në hotel, aty të them të drejtën nuk po u besoja syve që pas kaq shumë kohësh do të bëja seks, e aq më tepër me një mami simpatike.

Më tha pse nuk të kushton vemendje gruaja jote, ti je mashkulli që do të donte çdo femër, i gjatë dhe simpatik. Je edne 25-vjeçar, çdo gjë do ishte ndryshe të ishim bashkë, unë do të kënaqja tej mase, si të doje ti… dhe qeshi duke mu afruar.

Por mami seksi ishte gjithashtu ‘maniake’ në krevat, ajo kërkonte seks pa fund dhe pozicione të ndryshme. Me thënë të drejtën edhe unë këtë gjë doja nga një femër, pasi kurrë më parë nuk e kisha provuar kaq shumë pozicione me gruan time.

U afruam tek krevati, u zhveshëm dhe të dy të etur realizuam ëndrrën tonë, kaluam një ditë të mbrekullueshme dhe shumë të nxehtë. Por çdo e keqe ka një të mirë, unë tradhëtova gruan dhe ajo burrin, por të dy bashkë kënaqëm njëri tjetrin.