RRËFIMI/ Vazhdo më fort, po arrijë, bërtiste shërbëtorja ndërsa..

RRËFIMI/ Vazhdo më fort, po arrijë, bërtiste shërbëtorja ndërsa..

7047
0

femer-1

Sokoli ishte nje burre i vjeter qe ishte armiqesuar me te gjithe anetaret e familjes. Edhe motra e tij e madhe,e cila jetonte ne Kanada,kishte qene viktime e zemerimit te tij e ngritur mbi disa keqkuptime te parendesishme. Si pasoje kur Sokoli vdiq ajo nuk priste qe te ishte e perfshire ne testamentin e tij. Sidoqofte ajo u shokua kur mori vesh qe djali i saj Sokoli ishte i perfshire ne testament gjithashtu. Ndoshta sepse djali kishte te njejtin emer si edhe daja.
Ai nuk e kishte takuar kurre djalin dhe ishte ironike te mendoje qe vetem emri ka bere qe te perfshihet ne testament sepse emrin nuk ishte vene nga vellai por nga babai i djalit. Por pa marre parasysh rrethanat e nje pasardhesi qe ne kete rast ishte djali,i cili ishte ne nje pune pa te ardhme dhe koti duke bere dergesa me nje kamion,ai tashme trashegoi nje shtepi shume te bukur ne nje zone rurale te Anglise dhe disa te ardhura modeste.
Kushtet e vetme qe duhet te zbatonte per ti fituar keto ishte qe ai duhet te jetonte ne shtepi qe do te trashegonte se paku 5 vite,duke mbajtur ne pune zonjen qe pastronte shtepine gjate kesaj periudhe dhe te kujdesej per qenin e tij te quajtur Kasper. Mbetet per tu thene qe Sokoli ishte i emocionuar per jeten e tij te re qe sapo niste dhe ai ishte gati per tu nisur ne fluturim nga Toronto per ne Angli.
Ai fluturoi nga Londra per ne nje qytet te quajtur Exeter me tren dhe pastaj mori nje taksi per fshatin Maudling ku do te ishte shtepia e tij e re. Ishte nje ciflig i madh me nje kopsht te bukur dhe me nje zonje qe e pastronte shume te bukur.

Ana sic preferonte ajo ta therrisnin ishte me ngjyre te zeze dhe absolutisht e mrekullueshme. Ajo e pershendeti ate tek dera hyrese me nje buzeqeshje,nje perqafim te shkurter dhe nje pamje te mrekullueshme te hireve te saj.
Duke i treguar shtepine ajo e dergoi se pari tek dhoma e gjumit nderkohe qe bytha e saj e mrekullueshme tundej nen minifundin e saj nderkohe qe ngjisnin shkallet per tek dhoma e gjumit. Nderkohe qe dera e dhome se gjumit u hap perpara u shfaq nje dhome shume e madhe me kater panorama te medha te vendosura ne mur,pastruesja i tha qe ajo kishte levizur gjithcka te sajen.
“Daja jot dhe une flinim bashke ketu”,-tregoi ajo ,”por tani sigurisht qe kjo nuk eshte me e mundur.”
Sokoli nuk u cudit sesi ishte e mundur qe daja i tij te pesonte nje atak ne zemer ne moshen 52 vjecare duke marre parasysh qe ai kishte qire rregullisht nje krijese te tille kaq te mrekullueshme. Zemra e tij nuk punonte me si me pare kur ajo ishte siper tij. Me pas ajo u perkule per te marre sytjenat harruar te saj qe ishin poshte shtratit.
“Me falni,duhet ti kem harruar kur isha duke pastruar-mendja ime nuk ka qene e perqendruar ne pune. Kam qene shume e shqetesuar qe kur daja jot vdiq dhe jam ndjere shume e vetmuar keto jave qekur ai iku.” Ne kete moment shpertheu ne lote dhe doli me nxitim nga dhoma.

Pronari i ri i shtepise shpaketoi gjerat e tij,nxorri shetitje qenin Kasper dhe keshtu kaloi pjesen me te madhe te dites derisa Ana e thirri per te ngrene darken.
Darka ishte sherbyer ne dhomen e ngrenies dhe Sokoli u ndje i papershtatshem dhe ne siklet nga trikoja e tij dhe xhinset e tij nderkohe qe Ana kishte veshur nje fustan te zi per mbremje me nje varese ne qafe shume te bukur dhe me disa bizhuteri te tjera shume te bukura.
“Daja jot dhe une gjithmone visheshim bukur darkave”, tha ajo duke pare Sokolin nga koka te kembet.
“Une nuk kam nje kostume – vetem nje xhakete sportive”,- belbezoi Sokoli,i ndjere ne siklet.
“Provo disa nga ato te dajes,”-buzeqeshi Ana,duke u ulur ne karrigen e saj shume sensualisht dhe ne menyre joshese, “Ai kishte masen tende – PO- ai i ishte nje burre shume i mbajtur per moshen qe kishte”,-shtoi ajo, “Ai punonte shume.”
Sokolit filloi ti pelqente shume Ana si vajze dhe mendoi qe te hiqte kete pengese qe ekzistonte mes te tyve duke e ndihmuar me ngritjen e tavolines. Ajo e provokonte shume Sokolin gjate ngrenies. Pas mbaruan vaktin e tyre te ngrenies,u vendosen ne dhomen e pritjes ku pine dhe nje gote konjak. I ulur ne nje karrige te madhe Sokoli ndihej si nje aristokrat i vertet dhe Ana beri gjithcka per ta inkurajuar ate duke i qendruar ne kembe per cdo gje qe kishte nevoje. Edhe pse ajo ishte e punesuara e tij,ai e inkurajonte ate ta trajtonte si shoke dhe jo si bos,madje per te qene edhe me shume se shoke nese ajo do ti jepte ndonje shans. Ajo mundesi sigurisht qe do te vinte me vone gjate mbremjes kur Ana u zhduk per disa minuta dhe u rikthye duke mbajtur ne duar disa nga kostumet e dajes.
“Le te shikojme se si te rrijne keto”,- buzeqeshi ajo,duke i vendosur kostume ne kolltuk dhe duke i kerkuar te ngrihej. Kur ai e beri kete,ajo i zbertheu rripin dhe me pas i zbertheu zinxhirin. Thjesht duke ndjere gishtat e saj te vendosura mbi te,beri qe kari i saj te ngrihej dhe ti behej dru;ajo e vuri re.

“Une mund te kujdesem per ty sic beja per dajen tend,”-buzeqeshi ajo duke e hequr xhinset. Nen komanden e saj Sokoli nuk bente asnje veprim dhe duke iu bindur dhe tashme ai ishte duke qendruar para saj ne triko dhe ne bokse ku kari i tij ishte ngritur perpjete. Ai mori nje pale pantallona nga kulltuku dhe iu drejtua Sokolit per ti provuar kur dicka ndryshoi dhe ajo ndaloi.
“Pse me pare te mos kujdesem per ate?”-tha ajo,duke iu drejtuar karit tim,i cili kishte rrezik te cante fare bokset.
Sokoli u skuq dhe u gelltit shume kur Ana iu afrua dhe vendosur duart ne belin e Sokolit dhe u ulur ngadale ne gjunje dhe me pas e pa ne sy ate me syte e saj te mrekullueshme ngjyre blu.
“Do me duhet ti heq bokset e tua qe te merrem me kete problem”,-provokoi ajo,dhe kembet e tij filluan te dridhen nderkohe qe ajo avash nxorri karin dhe filloi te ledhatonte topet. Nderkohe qe Sokoli mbylli syte nderkohe qe ajo luante me karin e tij,pastaj papritur dhe pa paralajmerim,ajo e mori koken e tij dhe e vendosi ne buzet e saj duke e shtyre ngadale drejt gojes se saj. Ai beri nje frymemarrje te thelle saqe u duk sikur thithi te gjithe oksigjenin qe ishte ne dhome.

Ana qendroi ne kete pozicion per disa minuta. Ai kishte nevoje qe te fillonte te qinte gojen e saj,por priti duke pritur levizjen e saj. Me nje dore te vendosur ne karin dhe tjetren duke masazhuar topet,ajo e fuste dhe e nxirrte karin nga goja,ne ndonje rast duke ndaluar dhe me pas duke e thithur edhe me entuziazem. Sokoli i vendosi doren ne floket e saj dhe e mbante prane karit te tij duke e ditur qe qellimi i saj ishte te bente qe te ja derdhte ne goje. Shpejt e shpejt levizte kari ne gojen e saj deri ne momentin kur Sokoli leshoi nje frymemarrje te thelle dhe nje renkim….Sokoli po e ndjente qe ishte gati per te ja derdhur ne goje dhe ja derdhi te gjithe spermen ne goje.
I rraskapitur ai u ul ne karrigen qe ishte dhe me pare dhe vetem po e shikonte ate. Ajo pastroi gojen e saj dhe filloi te hiqte rrobat e saj. Fustani i saj i zi ra ne fund te kembeve te saj e ndjekur dhe nga heqja e brekeve me pas. Pidhi i saj ishte pjeserisht i rruar dhe shume elegant ndersa kari i tij filloj te ngrihej perseri sikur nuk priste te eksploronte cfare kishte ne brendesi. Sokoli i hoqi sytjenat duke i shfaqur gjoksin e saj te mireformuar dhe thithkat te gati per tu thithur. Me bizhuterite akoma te vendosura ne qafe,ajo u ul ne karrige duke e ftuar ti bente nje gojore pidhit te saj te lagesht.
Ishte nje pozicion i papershtatshem por shume shpejt Sokoli e harroi kete duke e lepire pidhin e saj,ajo iu pergjigj duke i vene duart ne shpatulla dhe duke u anuar pak. Nuk shkoi shume gjate dhe trupi i saj filloi te dridhej dhe me pas te tundej furishem.
“Po prishem,po prishem,”-qante ajo,”Vazhdo me tej,vazhdo me tek,po prishem”.
Sokoli ndjeu perseri nevojen te ndalonte por ai vazhdoi me tej duke lepire pidhin e saj nderkohe qe Ana u terbua dhe ra mbi te duke cuar ne rrezimin e te dyve mbi tapet. Ajo e gjeti veten te shtrire mbi te me gjoksin e saj qe kerkonin qe buzet e saj ti thithnin. Ai i rrembeu thithkat e saj te eksituara ne maksimum nderkohe ajo psheretiu dhe rrembeu karin e tij per te qetesuar edhe epshin e saj. Kur ajo po e fuste ne goje ndaloi,dhe kur ishte gati ta fuste ne goje ai e rrembeu belin e saj te holle dhe e rrotulloi. Kur kari i tij i bere dru u fut thelle brenda saj,ajo filloi te dridhej perseri nderkohe qe Sokoli po rriste ritmin duke e qire edhe me shpejt.
“O me qij,O me qij…”,-qante ajo. Trupi i saj dridhej shume nderkohe qe Sokoli ja derdhi perseri ne pidh. Kur gjithcka mbaroi,ato u ulen perseri ne kolltuk dhe filluan te pine nje gote konjak.
“Ti qin shume mire”,-tha Ana,nderkohe qe akoma frymemarrjen nuk e kishte te plote.
“Edhe ti gjithashtu”,-buzeqeshi ai por…
“Por cfare?”
“Po vdes qe ta provojme prape kesaj rradhe ne shtrat ne dhomen e gjumit.”
“Mire,cfare por pret?”-bertiti ajo dhe doli me nxitim nga dhoma. Akoma e zhveshur ngjiti shkallet me shpejtesi se bashku me Sokolin,duke bertitur me te madhe duke ditur se cfare qirje e forte e priste…../lexo.al