RRËFIMI/ Isha e virgjër prandaj i dashuri si fillim më.. +18

RRËFIMI/ Isha e virgjër prandaj i dashuri si fillim më.. +18

1961
0

virgjerii

Pidhi i virgjer qihet per here te pare nga i dashuri i saj.Vajza brune eshte studente dhe eshte gati per te provuar ndjesine e karit ne pidh. Ne fillim qirja eshte e veshtire per te,por me pas ajo kenaqet dhe e shijon karin e tij te madh. Ai e zhvesh ate dhe e pyet nese ishte e frikesuar.

Me pas fillon ti lepije cicat e saj dhe me delikatese zbret deri tek pidhi i virgjer. Pasi i lepin pidhin,ajo fillon te renkoje duke i thene se eshte gati per tu qire per here te pare. Ne fillim ajo i zberthen pantallonat dhe ngadale i nxjerr koken e karit. Me xhentilese ajo e merr koken e karit te tij ne goje dhe duke shtyre avash e shtyn te gjithe karin ne gojen e saj. Pidhi i saj i virgjer ishte bere uje dhe ishte shume i eksituar gati per te provuar per here te pare kar.

Ngadale ai i fut majen e karit te tij,por ajo i thote te ndaloje dhe te provoje pak me ngadale. Koka e karit te tij penetron ne pidhin e virgjer nderkohe qe ajo ulerinte dhe trupi i saj dridhej. Ajo i kerkoi te dashurit te saj qe te ja zhyste edhe me thelle. Asaj po i pelqente shume ndjesia e karit ne pidh. Tashme pidhi i saj ishte “liruar” dhe karit hynte e dilte lehtesisht. I dashuri i saj shton shpejtesi nderkohe qe trupi i saj fillon te dridhet dhe eshte gati per tu prishur.

Por jo,i dashuri i saj e rrotullon dhe e qin fort ne stil qeni. Ajo po cmendej,pidhi i saj i virgjer nuk ishte me,sperma e te dashurit te saj ishte gati per te mbushur vrimen e saj. Ai i nxjerr karin nga pidhi dhe i fut karin ne goje duke ja mbushur gojen me spermen e tij.