Rrëfim i ndyrë/ Burri ja bënte grekës ndërsa unë i..

Rrëfim i ndyrë/ Burri ja bënte grekës ndërsa unë i..

8672
0

treshe-7-696x464

Ai është 42 vjeç e unë 35 vjeçe. Ai gjithmonë ka qenë i fiksuar pas seksit dhe pas mënyrave dhe stileve të reja dhe deri diku të tepruara, por unë ia kam plotësuar gjithmonë dëshirat.

Kur kam qenë 15 vjeçe kam pasur një eksperiencë seksuale me një shoqe kolegji dhe këtë histori ia tregova një natë atij dhe kjo e intrigoi pa masë. Ai më kërkonte gjithmonë që të merrnim një femër tjetër kur bënim seks, por unë nuk kisha pranuar, sepse më dukej shumë e tepërt kjo gjë.

Gjatë verës shkuam në pushim në Greqi dhe atje morëm një vajzë 20-vjeçare, greke, të cilën e paguam që të bënte seks me mua. I dashuri im vetëm na shikonte dhe kjo gjë i pëlqente shumë. Madje, ai më thotë edhe të bëj seks “online” më djem të panjohur dhe vetë të rrijë në dhomë e t’më shikoj. Ne u llapem njera me tjetren dhe filluam te zhvishemi. Ne fillim nxorra gjoksin,nderkohe qe grekja me lepinte gjoksin duke me thithur thithkat. Pastaj une hoqa tangat dhe e kapa per flokesh duke i kerkuar te me beje gojore ne pidh. Nderkohe qe burri ishte ulur ne nje cep dhe vezhgonte nderkohe qe kari i ishte bere dru. Atij po i pelqente shume kjo skene. Kur papritur zbertheu pantallonat dhe nxorri karin duke iu drejtuar grekes e cila po me bente llape. Me shpejtesi ia hoqi breket dhe tha: “Dua t’ja qij pidhin kesaj grekeje fort qe te provoje nje kar te vertete.” Dhe ja zhyti thelle duke e qire fort nderkohe qe trupi i saj filloi te dridhej. Une isha bere uje. Ai e qiu shume fort dhe spermen e derdhi mbi fytyren time.

Por, unë nuk dua ta bëj prapë. Ai është fiksuar pas kësaj ideje dhe më lutet që ta bëj edhe herë të tjera.

Tani gjërat kanë nisur të bëhen shumë të çuditshme dhe mua nuk po më pëlqejnë fare. Ai, si duket, është duke shijuar një histori seksuale dhe mua po më përdor si lodër. Edhe mua po më trajton si ajo vajza që e paguam të bënte seks me mua…

Çdo herë e më shumë po më ngjan në maniak sesa në burrë serioz.

Prandaj, jam në hall dhe nuk po di si të veproj: të vazhdoj tutje apo të ndahem prej tij…