Ronaldo dhe futbollisti shqiptar kishin të njëjtën të dashur (FOTO)

Ronaldo dhe futbollisti shqiptar kishin të njëjtën të dashur (FOTO)

738
0
Cristiano Ronaldo dhe Blerim Xhemaili e kanë pasur një të dashur të njëjtë.

Bëhet fjalë për bukuroshen super-seksi nga Italia, Alessia Tedeschi.

Ajo kishte një lidhje serioze me Xhemailin, ndërsa mediat ndërkombëtare kishin zbuluar edhe disa takime të saj të fshehta me Ronaldon, përcjellë “Lajmi.net”.

Përmasat e saj trupore nuk duan koment.