Rezart Veleshnja e thotë troç, ja sa e paguan Luana për emisionin

Rezart Veleshnja e thotë troç, ja sa e paguan Luana për emisionin

328
0

Aktori Rezart Veleshnja si askush tjetër ka zbuluar së fundmi sa paguhet në emisionin e Luana Vjollcës.

Në puntatën e fundit të emisionit ai dhe kolegu i tij Florjan Binaj ishin veshur me robdeshamber. Moderatorja s’kishte si ta anashkalonte këtë moment dhe i kërkoi dy aktorëve të vishnin kostumet, por ata nuk pranuan dhe kërkuan që t’i jepte pikë ose t’I ngrihej rroga.

“Unë nga 2 milion e dua 2 milion e gjysmë”,tha Rezarti duke zbuluar kështu pagën.

“Rezi sapo tregoi rrogën reale që ka në emision”, tha Luana duke konfirmuar shifrën që tregoi aktori.