Tags Posts tagged with "Rezart Veleshnja e thotë troç"

Tag: Rezart Veleshnja e thotë troç

Rezart Veleshnja e thotë troç, ja sa e paguan Luana për...

Aktori Rezart Veleshnja si askush tjetër ka zbuluar së fundmi sa paguhet në emisionin e Luana Vjollcës. Në puntatën e fundit të emisionit ai dhe...