Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

962
0

14341795-10154339415215664-679324887-n-1

Pas përleshjes së sotme mes Noizyt dhe Cozman, reperi nga Shqipëria u plagos në këmbë me armë zjarri.

Në një video të publikuar nga Indeksonline, reperi shihet në QKUK teksa shprehet se është mirë dhe nuk është plagosur shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër raporti mjekësor thotë se reperi është operuar dhe kështu i është hequr plumbi nga këmba e djathtë ku shihet edhe gjak në një prej fotografive.

Nuk dihet pse reperi nuk e pranon këtë gjë, kështu ai ka vendosur të vazhdojë koncertet në Mitrovicë dhe Ferizaj./Lajmi.net.