Tags Posts tagged with "Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)"

Tag: Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

Pse gënjeu Noizy se nuk është plagosur? (Foto/Video)

Pas përleshjes së sotme mes Noizyt dhe Cozman, reperi nga Shqipëria u plagos në këmbë me armë zjarri. Në një video të publikuar nga Indeksonline,...