Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?!...

Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?! Ky DETAJ po na ÇUDIT të gjithëve! [FOTO]

401
0

Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u tha se Oriola do të publikonte një këngë që do të mbante markën e OTR.

Mirëpo mes Noizyt dhe Oriolës duket se ka ndodhur një tjetër zënkë si ajo që ndodhi para disa muajsh kur hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami.

Pasi u tha se kanë bërë sherr, ata filluan të ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram dhe Noizy publikoi një foto ku shkroi “Kaq ishte” dhe vendosi emoji duke qeshur me lot.

Por teksa i hodhëm një sy instagramit të tyre, ata nuk ndiqen sërish në këtë rrjet social. Por çfarë të ketë ndodhur tani?

Arsyeja e kësaj zenke nuk dihet, por të paktën ata nuk kanë fshirë nga Instagrami fotot që kanë bashkë.

kaq.jpgkaq.jpg

collagedae.jpg