Tags Posts tagged with "Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?! Ky DETAJ po na ÇUDIT të gjithëve! [FOTO]"

Tag: Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola Marashin?! Ky DETAJ po na ÇUDIT të gjithëve! [FOTO]

Po tani kush e ka fajin? NOIZY sërish SHERR me Oriola...

Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shiheshin shpesh në shoqërinë...