Plas keq mes vajzave seksi të showbiz-it/ Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi...

Plas keq mes vajzave seksi të showbiz-it/ Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi rrahin Einxhel Shkirën, përfundojnë në polici (DETAJE)

584
0

Kejvina dhe Oriola e kanë sulmuar keq Einxhelin dhe kjo e fundit nuk e ka lënë me kaq. Einxheli dhe Kejvina thuhet se janë parë me shenja ngado dhe dyshohet se gjithçka ka filluar pas fitores së Kejvinës në “Dance With Me”.

Mbrëmjen e djeshme në Liqenin e Thatë të Tiranës ka ndodhur një sherr midis tre vajzave të njohura të ekranit shqiptar.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, Oriola Marashin dhe Einxhel Shkirën.

Një burim ka treguar për “Iconstyle.al” se vajzat janë zënë keq me njëra-tjetrën aq sa kanë përfunduar duke u gjuajtur.

Kejvina dhe Oriola e kanë sulmuar keq Einxhelin dhe kjo e fundit nuk e ka lënë me kaq.

 

 

Mësohet se Einxhel ka bërë një denoncim në Postën e Policisë në Farkë dhe çështja është duke u shqyrtuar nga organet përkatëse.

 

Einxheli dhe Kejvina thuhet se janë parë me shenja ngado dhe dyshohet se gjithçka ka filluar pas fitores së Kejvinës në “Dance With Me”.

 

Dy ditë më parë ajo rrëmbeu kupën e spektaklit dhe dyshohet se Einxhel ka shpërthyer në kunja kundrejt saj.

 

Kjo e fundit është mikeshë me Françeska Jaçen dhe thuhet se më herët Kejvina është zënë me të për shkak të një çante të shtrenjtë. Marrë nga Icon Syle