Tags Posts tagged with "Plas keq mes vajzave seksi të showbiz-it/ Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi rrahin Einxhel Shkirën"

Tag: Plas keq mes vajzave seksi të showbiz-it/ Kejvina Kthjella dhe Oriola Marashi rrahin Einxhel Shkirën

Plas keq mes vajzave seksi të showbiz-it/ Kejvina Kthjella dhe Oriola...

Kejvina dhe Oriola e kanë sulmuar keq Einxhelin dhe kjo e fundit nuk e ka lënë me kaq. Einxheli dhe Kejvina thuhet se janë...