Pas pamjeve intime të Jonidës dhe Flori Mumajesit, reagon aktori

Pas pamjeve intime të Jonidës dhe Flori Mumajesit, reagon aktori

561
0

 

Ditën e djeshme u bë virale një video e publikuar nga “Panorama.com”, ku shfaqeshin dy këngëtarët e njohur, Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në momente intime në Paris.

Thuhej se ata kanë qenë edhe në një lidhje dashurie, e cila asnjëherë nuk u bë publike. Pas disa orësh lajmi dhe video u fshinë.

Ndërsa priteshin reagime nga Maliqi dhe Mumajesi, i pari që ka reaguar ka qenë aktori Romeo Veshaj, i cili është përfolur për një romancë me Jonidën.

Romeo ka bërë një postim në “Instastory” dhe ka publikuar një fragment nga filmi i njohur shqiptar “Kapedani”, ku xha Sulo shprehet me fjalët: “U prish dynjaja fare”.