Tags Posts tagged with "Pas pamjeve intime të Jonidës dhe Flori Mumajesit"

Tag: Pas pamjeve intime të Jonidës dhe Flori Mumajesit

Pas pamjeve intime të Jonidës dhe Flori Mumajesit, reagon aktori

  Ditën e djeshme u bë virale një video e publikuar nga “Panorama.com”, ku shfaqeshin dy këngëtarët e njohur, Flori Mumajesi dhe Jonida Maliqi, në...