Pas divorcit të bujshëm, rrëfehet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën...

Pas divorcit të bujshëm, rrëfehet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën time

575
0

Pas divorcit të bujshëm, rrëfehet Eneda Tarifa: Po, është dikush në zemrën time

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa dhe ish-partneri i saj Erjon Zaloshnja janë ndarë pothuajse dy vite më parë. Marrëdhënia 18-vjeçare e tyre mori fund papritur, ndërsa asokohe ishin kryefjala e mediave rozë. Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision Eneda është pyetur nëse tani është dikush në zemrën e saj.

Ajo ka pohuar se po, është dikush dhe ajo është vetëm vajza e saj.

‘Po është dikush, le ta pranojmë dhe ajo është Aria Zaloshnja dhe ka pjesën më të madhe të zemrës time. Për momentin nuk ka vend për askënd tjetër’, është shprehur Eneda Tarifa.

640-0-5d8cdbc98d80c.png

‘Po pjesën e vogël kujt ja ke lënë’, e ka ngacmuar më tej Anita Haradinaj.

‘Njëherë që të jepet mundësia që të kesh pak vend për vetën tënde dhe të mos e shfyrtëzosh për veten tënde? E atë t’ja lesh dikujt tjetër është e tmerrshme, as bëhet fjalë’, ka shtuar këngëtarja.