Parashikimi i motit, 9 janar 2021

Parashikimi i motit, 9 janar 2021

423
0

Mëngjesi i sotëm do të nisë me vranësira të shpeshta dhe reshje të pakta shiu e dëbore, herë pas here do kemi ndërprerje të reshjeve në vendin tonë.

Parashikohet që edhe pasditja të mbetet në të njëjtat kushte atmsoferike. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit mbeten kostante në mëngjes por rriten lehtë në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 12°C.

Era do fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë

Shperndaje