Parashikimi i motit, 16 shtator 2019

Parashikimi i motit, 16 shtator 2019

419
0

 

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime, por herë pas herë do të ketë dhe kalime vranësirash kryesisht në zonat malore.
Temperaturat do të luhaten nga 13 gradë Celsius deri në 35 gradë Celsius.
Era do të fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 3 ballë

Shperndaje