Orinda Huta në Greqi me bikini braziliane (FOTO)

Orinda Huta në Greqi me bikini braziliane (FOTO)

686
0

Biondja e ëmbël e ekraneve, Orinda Huta ka nisur pushimet e saj verore. Moderatorja dhe këngëtarja e njohur nuk ka postuar shumë fotografi në rrjetet sociale, por duket se po pushon jashtë Shqipërie dhe përkatësisht në Greqi.

Edhe këtë verë ajo është në formë të shkëlqyer, njësoj si në këtë foto ku shfaqet me këto bikini stil brazilian.

huta

Shperndaje