Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë…

Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë…

770
0

olta-gixhari-sexy

Këtë të shtunë në emisionin “Thumb” në Top Channel me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiun në rubrikën “Alfabet” ka qenë aktorja Olta Gixhari.

Olta njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe transparte dhe këtë e ka treguar dhe gjarë kësaj interviste e cila përmbante përgjithësisht pyetje pikante.

E pyetur nga gazetari nëse femrat e eksitojnë ja si është përgjigjur ajo:

“ Femrat më eksitojnë kur janë vepra arti.”