Tags Posts tagged with "Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë…"

Tag: Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë…

Olta Gixhari: Këto janë femrat që më eksitojnë…

Këtë të shtunë në emisionin “Thumb” në Top Channel me gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiun në rubrikën “Alfabet” ka qenë aktorja Olta Gixhari. Olta...