Noizy i rikthehet dueleve në rrugë: Ja ku do të zhvillohet ndeshja

Noizy i rikthehet dueleve në rrugë: Ja ku do të zhvillohet ndeshja

660
0

zizi-620x330

Për të gjithë ata që nuk e dinim, reperi i njohur Noizy, është marrë dikur me boks në rrugë (street fight).

Ai është shprehur se do t’i rikthehet edhe njëherë dueleve të lëna përgjysmë vite më parë.

“Dikur unë e fitova duelin, tani kam menduar ti rikthehem edhe njëherë kësaj ndeshje. Do ta zhvillojmë në Zvicër dhe për këtë duel po interesohen disa menaxherë anglezë, pasi nga aty unë e kam filluar (street fight) duelin në rrugë”, u shpreh Noizy.