Noizy bashkëpunim me reperin italian?!

Noizy bashkëpunim me reperin italian?!

366
0

img_0140-252x400

Reperi Noizy ka lenë pas historinë e sherrit dhe ka nisur projektet e reja muzikore. I radhës duket se do të jetë ky me këtë reper italian. Noizy shprehet shumë i lumtur për këtë fakt dhe paralajmëron supriza nga ai dhe nga labeli OTR. Siç u shpreh edhe mbrëmë në një intervistë ekskluzive për Opinion. ai dëshiron të jetë model për fansat dhe ndjekësit e tij të shumtë.