Tags Posts tagged with "Noizy bashkëpunim me reperin italian?!"

Tag: Noizy bashkëpunim me reperin italian?!

Noizy bashkëpunim me reperin italian?!

Reperi Noizy ka lenë pas historinë e sherrit dhe ka nisur projektet e reja muzikore. I radhës duket se do të jetë ky me...