Nesër do të shkoni në plazh? Ja temperaturat

Nesër do të shkoni në plazh? Ja temperaturat

414
0

Parashikimi i motit, me sa duket, ndryshon edhe varësisht aplikacioneve, telefonave dhe humorit të meteorologëve. Për shembull, parashikimet për të dielën, në orët e para të mëngjesti ishin për shi, më pas, ndryshuan! E sigurt është që nesër nuk do të keni shi prandaj riaktivizoni planet që kishit për të shkuar në plazh! Temperaturat do të jenë tërësisht të përshtatshme prandaj mos i humbisni kot fundjavat e fundit të plazhit!