MOTI e mërkurë, 9 tetor 2019 Pa reshje shiu dhe…, ja çfarë...

MOTI e mërkurë, 9 tetor 2019 Pa reshje shiu dhe…, ja çfarë rezervon moti sot

459
0

 

RESHJET

Nuk priten reshje në të gjithë vendin.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 27 °C

në vendet malore: 7 / 20 °C.

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.