Tags Posts tagged with "ja çfarë rezervon moti sot"

Tag: ja çfarë rezervon moti sot

MOTI e mërkurë, 9 tetor 2019 Pa reshje shiu dhe…, ja...

  RESHJET Nuk priten reshje në të gjithë vendin. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 14 / 25 °C në vendet e ulëta: 12...