Vjen ‘vera e dytë’ në vjeshtë – MOTI sot 15 Tetor 2019

Vjen ‘vera e dytë’ në vjeshtë – MOTI sot 15 Tetor 2019

476
0

Dita e marte do të mbajë me mot të kthjellët dhe të ngrohtë. Temperaturat pritet të sillen prej 18 deri 24 °C.

 

Edhe e mërkura do të jetë me mot të kthjellët dhe i nxehtë. Temperaturat parashihet të lëvizin nga 18 deri në 25 °C.