Tags Posts tagged with "Vjen ‘vera e dytë’ në vjeshtë – MOTI sot 15 Tetor 2019"

Tag: Vjen ‘vera e dytë’ në vjeshtë – MOTI sot 15 Tetor 2019

Vjen ‘vera e dytë’ në vjeshtë – MOTI sot 15 Tetor...

Dita e marte do të mbajë me mot të kthjellët dhe të ngrohtë. Temperaturat pritet të sillen prej 18 deri 24 °C.   Edhe e mërkura...