Mos e lini pa e vallëzuar këtë valle nëpër dasma, do t’i...

Mos e lini pa e vallëzuar këtë valle nëpër dasma, do t’i lini të gjithë pa fjalë (Video)

3390
0

1280x720-cBg-650x358

Vallja e Pinguinit është bërë shumë e famshme në të gjithë botën dhe kërcehet gjerësisht në gëzime të ndryshme dhe kryesisht në dasma.

Por kur të shihni videon që gjeni më poshtë, ndoshta do mendoheni dy herë para se ta kërceni, ose të paktën do siguroheni mirë për lëvizjet e bëra nga personat që ju shoqërojnë.

Në videon më poshtë shihet një burrë i fundit në radhë, i cili gjatë lëvizjeve, krijon momente të sikletshme për personat që ndodhen para tij, duke bërë që njëri pas tjetrit të braktisin kërcimin. Për të kuptuar më mirë se çfarë ndodh, shihni videon gazmore që gjeni më poshtë./gazetaglobale/

Shperndaje