Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes me…

Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes me…

260
0

Tre janë shenjat të cilat kanë lajme të reja për sot. Virgjëresha dhe Bricjapi do kenë takime të rëndësishme, ndërsa Shigjetari duhet të ketë kujdes me çështjet ekonomike.

Horoskopi i publikuar nga Meri Shehu në Facebook:

Dashi
Do keni kujdes nje marredhenie te semure ne lidhje me punen si edhe te jeni me te kujdesshem me ceshtjet e femijeve tuajet apo te te tjereve

Demi
Nje pozicion i veshitre ligjor qe ju pengon te ecni perpara apo te hapni pune te reja do marre fund Do keni shanse te udhetoni

Binjaket
Do keni nje takim me nje person te veshire dhe te lodhshem i cili do ju kujtoj se keni nje problem qe akoma ri pezull dhe ju pengon

Gaforrja
Nje partner apo bashkeshort i veshtire do ju jap nje mesim te veshtire Sot Por do keni shansin e nje ndihme qe ju vjen nga dikush tjeter

Luani
Nje dite para se Dielli te futete ne shenjen tuaj dhe jeni ne ngarkese emocionale te madhe Mos bini preh e lodhjes dhe e ndjenjave te forta

Virgjeresha
Sot do keni nje takim te rendesishem me fatin dhe dikujt i vij keq per ju duke ju ndihmuar ne nje moment pasigurie dhe paqartesie ne ndjenja

Peshorja
Mund te keni shansin te parashikoni nje levizje te zgjuar ne lidhje me karrieren dhe jeten tuaj personale Po patet aq zgjuarsi mund te beheni lider

Akrepi
Duhet te beheni ndihmues me fjalet dhe veprat tuaja dhe ti krijoni mundesi shprese edhe te tjereve qe dpo kene nevoj per ju ne kete periudhe

Shigjetari
Kujdes me ceshtjet ekonomike do ju duhet te zbuloni rrenjen e problemve tuaja dhe do beheni ne kete rast i meshirshem edhe per te tjeret me probleme

Bricjapi
Do keni nje takim interesant qe nuk e prisnit dhe te perfitoni nga mundesia e ketij takimi ne ceshtje te ngecura pune dhe ligjore

Ujori
Do keni forcen e parashikimit per te perballuar nje pengese dhe per te bere nje ndryshim te madh ne jeten tuaj aty ku te tjeret nuk do guxonin

Peshqit
Do keni nje pike ne zemer pasi do kuptoni se mund te keni nevoj per dike ne jeten tuaj qe tju ndihmoj por ndoshta akoma nuk po e gjeni ose jeni sjellur keq

loading...