Luana poston foto provokuese, kunati Getoar Selimi nuk i reziston dot komentimit...

Luana poston foto provokuese, kunati Getoar Selimi nuk i reziston dot komentimit (FOTO)

1116
0
Prezantuesja Luana Vjollca, e cila ka realizuar edhe disa klipe, por që nuk janë pritur edhe aq mirë ndaj dhe e njohin më shumë si moderatore, ka postuar së fundmi disa foto provokuese.
 Me bikini në plazh dhe duke pirë pije që në dukje ngjan si verë është shfaqur seksi me të kuqe.
 Kësaj fotoje provokuese nuk ia ka rezistuar dot as kunati i saj, Getoar Selimi, i cili i shkruan: “Hajde, hajde”.. Koment ky që ka rënë në sy tek fansat, të cilët e kanë ngacmuar më pas duke i thënë se nuk gjeti koment tjetër përveç këtij.

Prej disa ditësh prezantuesja po shijon pushimet në bregdet në pritje të shtatorit me projekte të reja.

luana3