Tags Posts tagged with "kunati Getoar Selimi nuk i reziston dot komentimit (FOTO)"

Tag: kunati Getoar Selimi nuk i reziston dot komentimit (FOTO)

Luana poston foto provokuese, kunati Getoar Selimi nuk i reziston dot...

Prezantuesja Luana Vjollca, e cila ka realizuar edhe disa klipe, por që nuk janë pritur edhe aq mirë ndaj dhe e njohin më shumë...